banner isbank

Satranç Haberleri

TÜRKİYE GENÇLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI

 
2017 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası  Miller Holding sponsorluğunda 5-10 Eylül 2017 tarihleri arasında ÇOMÜ Dardanos Uygulama Oteli – Kapalı Spor Salonu Çanakkale'de gerçekleştirilecektir. 
Başvurular (Sporcu Yarışma Kayıtları) federasyon resmi sitesinde yer alan Çevrimiçi Yarışma Kayıt Sistemi üzerinden bireysel olarak 29 Ağustos 2017 Salı günü 17:00'ye kadar yapılacaktır. Kayıt için öncelikle 25 TL katılım ücreti ödenmesi gerekmektedir.)

ULUSLARARASI KEŞAN AÇIK SATRANÇ TURNUVASI

 Uluslararası Keşan Açık Satranç Turnuvası 13-18Ağustos 2017 tarihleri arasında Keşanda yapılacak. İlimiz sporcularından bu Uluslararası turnuvada Eray Şat,Şamil Aliyev ve Tamer Aliyev mücadele edecekler.Turnuvaya katılacak tüm sporculara başarılar dileriz.

SPORCULARIMIZ ULUSAL TAKIM KAMPINDA

2017 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Ulusal Takım Havuzu Genel Kampları ve Özel Çalışma Grubu Kampları 13 Ağustos 2017 Pazar günü Başkent Üniversitesi Bağlıca Kampüsünde başladı.İlimiz sporcularından 7 Yaş Bayanlarda ECRİN AVCI,12 Yaş Bayanlarda GÜLCE NEHİR KARA ve Yıldızlar kategorisinde 14 Yaş Bayanlarda İrem Serdil Meylani kampta ilimizi temsil ediyorlar.Kamp çalışmaları 18 Ağustos Cuma günü sona erecek.

SPORCULARIMIZIN 25.TROYA AÇIK SATRANÇ TURNUVASINDAKİ BAŞARILARI


25.Troya Uluslararası Açık Satranç Turnuvası 7-12 Ağustos 2017 tarihleri arasında  Çanakkale'de yapıldı.İlimizden toplam 13 sporcunun katıldığı turnuvada İlimiz sporcularından İSMAİL TARIK BALTACI A kategorisinde genel sıralamada 4. olarak A kategorisinin en başarılı yerli sporcusu olurken B kategorisinde GÜLCE NEHİR KARA genel sıralamada 5. 12 yaş ve altında en başarılı 2.  bayanlarda ise en başarılı 1. bayan sporcu olarak madalya ve özel ödül kazandı.
  Yalova Satranç olarak turnuvada oynamış tüm sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

2017-2018 SEZONUNDA GÖREV ALMAK İSTEYEN HAKEMLERİMİZİN DİKKATİNE

  2017-2018 sezonunda ilimizde yapılacak turnuvalarda görev almak isteyen hakemlerin ekte sunulan dosyayı eksiksiz doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. , Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmaları gerekmektedir. Yeni dönemde görev alacak hakemlerimize şimdiden başarılar dileriz.


YALOVA HAKEM BİLGİ FORMU