banner isbank

Satranç Haberleri

ADAY HAKEMLİK

 12-14 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılacak Aday hakemlik semineri için başvurular dolmuştur.Satranç severlerin göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz

ÇINARCIK İLÇEMİZ SATRANÇ İLE BULUŞUYOR

Çınarcık İlçemiz Satranç ile buluşuyor.Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürülüğümüzün en önemli hedeflerinden birtanesi de ilçelerimizi spor ve müsabakalarla buluşturmak.Bizde Satranç İl Temsilciliği olarak 30 Mart günü Çınarcık ilçemizde Satranç sporunu okullarla buluşturuyoruz.30 Mart 2017 tarihinde Çınarcık Merkez okullarında öğretim gören öğrenclerin katılımı ile Ödüllü Satranç Turnuvası düzenliyoruz.Çınarcık Belediyesinin ödül sponsoru olduğu turnuvada dereceye girecek ilk 10 sporcu ödül kazanacak birinci ve ikinci olan sporculara tablet diğer derecelere de süpriz hediyelerin olacağı turnuva da ilk 10 sporcuya ayrıca madalya verilecek.

TRAKYA GRUBU KULÜPLER ŞAMPİYONASI İL YÖRE YARIŞMALARI SPORCU ANA LİSTELERİ

Trakya grubu Kulüpler Şampiyonası takım ana listeleri Türkiye Satranç Fedarasyonu tarafından açıklandı.İlimizde yeterli sayıda takım müracaatı olmadığından dolayı İlimizden tek başvuru yapan Beyaz Fil Satranç Spor kulübü Trakya grubunda mücadele edecek.Trakya grubunda yarışacak takım ana listeleri aşağıda yayınlanan dosyada mecuttur.Yayınlanan ana listeler için teknik kurula ititraz süresi 20 Mart 2017 pazartesş günü saat 17:00 oup itiraz adresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresidir.
TRAKYA GRUBU ANA LİSTELERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

OKUL SPORLARI GRUP BÖLGE YARIŞMALARI İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

Okul Sporları İl Yöre yarışmaları sonuçlarına ve katılım sayılarına göre, Grup (Bölge) Yarışmaları için  bakanlıkça belirlenen takım kontenjan sayıları belli oldu.
   

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ SATRANÇ GENÇLER YILDIZLAR KÜÇÜKLER  GRUP YARIŞMALARINA KATILACAK OKUL TAKIMLARININ  LİSTESİ VE ONLİNE BAŞVURU KAYIT FORMU YARIŞMA BİLGİLERİ ALT MENÜSÜNDE SATRANÇ YARIŞMA TALİMATI BÖLÜMÜNDE YAYINLANMIŞTIR.GRUP MÜSABAKALARI 30-31 MART 01-02 NSAN 2017 TARİHLERİNDE DÜZCE'DE YAPILACAK.
ONLİNE BAŞVURU KAYIT FORMUNUN OKUL TAKIMLARI SORUMLULARI  TARAFINDAN 24 MART 2017 CUMA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR DOLDURULMASI GEREKMEKTEDİR.
OKUL SPORLARI TALİMATINI OKUMAK VE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ 
BÖLGEYE GİTME HAKKINI ELDE EDEN OKULLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

ANAOKULLARI VE İLKOKULLAR SATRANÇ ŞENLİĞİMİZ 02 NİSAN 2017 TARİHİNDE ÖZEL YALOVA UĞUR OKULLARINDA

Her sene geleneksel olarak şenlik havasında yapılan Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürülüğü, Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yalova Satranç İl Temsilciliğimizin ortaklaşa düzenlediği Anaokulları ve İlkokullar Satranç Şenliği bü sene 02 Nisan 2017 tarihinde ÖZEL YALOVA UĞUR OKULLARINDA yapılacak.Şenliğe katılan ve maçını tamamlayan her sporcuya madalya verilecektir.Şenliğe katılmak için son başvuru tarihi 25 Mart 2017 saat 19:00 dır.Şenliğe kayıtlar online kayıt turnuva kayıt bölümünden yapılacak olup bunun haricinde herhangi bir kayıt kabul edilmeyecektir.Tüm katılımcıların şenlik yönergesinde belirtilen proğramı dikkatle incelemeleri tavsiye olunur.
ŞENLİK YÖNERGESİ    ANAOKULLARI KAYDI İÇİN TIKLAYIN   İLKOKULLAR KAYDI İÇİN TIKLAYIN