banner isbank

Satranç Haberleri

YALOVA KULÜPLER ŞAMPİYONASI TAKIM ANA LİSTELERİNİN TESLİMİ VE TEKNİK TOPLANTISI

Türkiye Kulüpler Şampiyonası Yalova İl Yöre Yarışmaları 21 Mart 2015 tarihinde başlayacaktır.Turnuvaya katılacak takımların ana listelerini en geç 5 Mart 2014 tarihi saat 17:00 akadar turnuva koordinatorü ABDURAHMAN BALTACI ya teslim etmeleri gerekmektedir.Turnuva ana listelerinde vizesi olmayan sporcular kesinlikle sisteme kayıt olamazlar.Bu yüzden bu konuda tüm kulüp yetkililerin hassaiyetle dikkatli olmaları gerekmektedir. Turnuvanın takım sırası kura çekimi 8 Mart 2015 pazar günü saat 17:00 da 90.YIL KAPALI SPOR Salonunda yapılacak olup tüm takım sorumluların belirtilen tarih ve saatte salonda hazır olmaları gerekmektedir.

iL YÖRE YARIŞMALARINA KATILACAK TAKIMLARIN EKTEKİ FORMU DOLDURUP Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmaları ve belgeyi imzalayıp Turnuva koordinatörü ABDURAHMAN BALTACI ya 5 MART 2015 SAAT 17:00 a kadar teslim etmeleri gerekmektedir.
Yresel_ablon_1.xls

10 YAŞ BAYANLAR YAŞ GRUPLARI TÜRKİYE İKİNCİSİ SPORCUMUZ NEHİR KARA MİLLİ TAKIM KAMPINDA

  
24-30 OCAK 2014 tarihleri arasında Antalya Manavgatta yapılan Türkiye Küçükler Yaş grupları Satranç şampiyonası sonunda 10 Yaş bayanlarda Türkiye ikincisi olan ilimiz sporcusu Gilce Nehir Kara 26-Şubat 01 Mart 2015 tarihleri
arasında yapılan Milli takım kampına katıldı.Istanbulda birincisi gerçekleştirilen kampın ikinci ayağı Mart ayının son haftasında İlimizda Yalovada yapılacak.Yalova Satranç İl Temsilciliği olarak kampa katılan tüm sporculara başarılar dileriz.

YALOVA ÇOCUK VE YILDIZLAR LİGİNİN İLK 4 TURU TAMAMLANDI

   ÇOCUK LİGİ MÜSABAKALARI EŞLENDŞRME VE SONUÇLARI YILDIZLAR

ÇOCUK LİGİ MÜSABAKALARI EŞLENDİRME VE SONUÇLARI


Yalova Çocuk ve Yıldızlar ligi 21 ve 22 Şubat tarihlerindeki ilk iki buluşmada yapılan 4 turla başladı.Çocuk ligine toplam 13 Yıldızlar ligine ise 8 takım katıldı.İlk iki buluşmada yapılan 4 tur sonunda Çocuklar liginde 8 tam puan ile YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE SATRANÇ takımı lider durumda bulunurken en yakın takipçisi BEYAZ FİL SATRANÇ KULÜBÜ 6 puana sahip bu iki takımı ise 5 er puan ile SULTANIYE STRAS,ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE ALTINKALE ile YALOVA DOĞA KOLEJİ takip etmekte.Yıldızlar Liginde ise YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE 8 puanla lider ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE ALTINKALE 6 puan ile 2ci ŞEHİT OSMAN ALTUNKUYU ANADOLU LİSESİ 4 puan ile 3 cü ve yine en yakın takipçiler 4 er puan ile GHSIM VİTAMİNLER ile YALOVA DOĞA KOLEJİ.Lig müsabakaları 14-15 Mart 2015 tarihinde yapılacak 3. ve 4. buluşma sonunda sona erecek.

YALOVA OKUL SPORLARI MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  
Yalova okul sporları Satranç müsabakaları 16-20 Şubat 2015 tarihleri arasında Gençler Yıldızlar ve Küçükler kategorileri olmak üzere 3 kategoride genel ve bayanlar olarak ayrı yapıldı.Çekişmeli geçen maçlar sonunda dereceye giren sporculara ödüllerini Satranç İl Temsilcisi Nezir UYRUN ,Okul sporları sorumlusu ve 75.Yıl Mehmet Akif Ortaokulu Müdürü Şenol TOPAL verdiler.
OKUL_SPORLARI_LK_3_DERECE.docx 

KULÜPLER ŞAMPİYONASI HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

 2015 Yılı TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI için çalışmalar devam etmekte olup kulüp temsilcilerimizin turnuva takvimini ve yönergesini dikkatlice inceleyerek, en geç 20 Şubat 2015 saat 17:00'da GHSİM'ye ve Lig Koordinatörü ABDURAHMAN BALTACI ya  katılım bedellerini gösterir dekont ve başvuru dilekçeleri ile başvurularını yapmalıdırlar. 

KOORDİNATÖR: ABDURAHMAN BALTACI
İRTİBAT TELEFONU: 05364010744
  2015_kulupler_sampiyonasi_il_yore_yarismalari_yonerge.pdf