banner isbank

Satranç Haberleri

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVAMIZA KAYITLAR KISA SÜREDE DOLDUĞUNDAN DOLAYI ANTRENÖR VE VELİLERİMİZDEN YOĞUN BİR İSTEK GELMİŞTİR.İL TERTİP KURULUMUZUN ALDIĞI KARAR VE YALOVA GHSIM MÜDÜRÜLÜĞÜ İLE TÜRKİYE SATRANÇ FEDARASYONU TEKNİK KURULUNUN  ONAYI İLE YÖNERGEMİZ GÜNCELLENMİŞ OLUP KONTENJAN ARTTIRIMI İÇİN 2010-2009-2008 VE 2007 DOĞUMLU SPORCULARIN YAŞ KATEGORİLERİ TEK YAŞ GRUPLARI OLARAK AYRILMISTIR.AYRICA TURNUVAMIZIN TARİHİ  SPOR SALONLARINDAKİ PROĞRAMLARDAN DOLAYI 30 NİSAN 01 MAYIS TARİHLERİ VE YERİ OLARAK YALOVA MERKEZ SPOR SALONU OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞTİR.
 SATRANÇ SEVERLERE TURNUVAMIZA GÖSTERDİKLERİ İLGİDEN DOLAYI TEŞEKÜR EDERİZ. YENİ TURNUVA YÖNERGESİNİ MUTLAKA İNCELEYİNİZ.AÇIK KONTENJANLARA KAYITLARIMIZ AÇILMIŞ OLUP DAHA ÖNCE BİRLEŞİK KAYITLARDA YAŞ GRUPLARI AYRILACAKTIR. 2010 DOĞUM TARİHİ KATEGORİSİNE 46 , 2009 DOĞUM TARİLİ SPORCULARA 18, 2008 DOĞUM TARİHLİ SPORCULARA 21 VE 2007 DOĞUM TARİHLİ SPORCULARA 44 KİŞİ EK KONTENJAN AÇILMIŞTIR.
NOT: KAYIT YAPTIRIPDA GELEMEYECEK SPORCULAR BAŞKA SPORCULARI MAĞDUR ETMEMEK İÇİN İL TEMSİLCİLİĞİMİZE KAYITLARININ SİLİNMESİ İÇİN MAİL ATMALARI GEREKMEKTEDİR.    TURNUVA KAYDI İÇİN TIKLAYINIZ     TURNUVA YÖNERGESİ
MAİL ADRESİ: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İLETİŞİM: ERKAN ŞAT (İL TEMSİLCSİ)  05307706577 

YALOVA İLKOKULLAR ARASI BİREYSEL TAKIM SATRANÇ TURNUVASI

İlkokullar arası satranç turnuvası sona erdi.7 tur süren müsabakalar sonunda bireysel dereceler ilk beş:
3 ve 4. sınıflarda 
1. EREN TALHA MİLAS 
2. BURAK EGE SEVİ
3.SELEN ÖZBEYLİ
4.POYRAZ ERDEM
5.ALİ ÜLGEN GÜLER

1 ve 2.sınflarda 
1.ARDA YUSUF YALÇIN
2.DENİZ DİRİKOLU
3.DENİZ REÇBER
4.EMİR AÇIKEL
5.DAMLA PEKDEMİR
TAKIMLARDA 
3 ve 4. sınıflarda
1.PİYALEPAŞA İ.O
2.ATATÜRK İ.O
3.ÖZEL UĞUR OKULLARI
4.GAZİOSMANPAŞA İ.O
1 ve 2. sınıflarda
1.75.YIL ZİYA GÖKALP İ.O
2.GSD İ.O
3.ÖZEL YALOVA MEKTEBİM OKULLARI
4.GAZİOSMANPAŞA İ.O
Detaylı bilgiler için dosyaları tıklayınız.

TURNUVA YÖNERGESİ   3 ve 4.SINIFLAR TURNUVA SONUÇLARI  1 ve 2. SINIFLAR TURNUVA SONUÇLARI

2017 KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR TAKIM MAÇLARI YAPILDI

2017 Yalova Küçükler ve Yıldızlar Takım müsabakaları 7-9 Nisan 2017 tarihlerinde Küçüklerde 19 Yıldızlarda ise 6 takımın katılımı ile yapıldı.
 Üç gün süren çetin müsabakalar sonucunda küçükler takım müsabakalarında YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE SATRANÇ TAKIMI yıldızlar ise yine YALOVA BELEDİYESPOR ALTINKALE SATRANÇ TAKIMI şampiyonluğu elde ettiler.Küçüklerde ikinciliği BEYAZ FİL SATRANÇ SPOR KULÜBÜ üçüncülüğü ise SULTANYE ŞEHİT BECARETTİN ÖZGÜR ORTAOKULU ,yıldızlarda ikinciliği KAYTAZDERE BELEDİYESİ BEYAZ FİL SATRANÇ TAKIMI üçüncülüğü ise ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ ALTINKALE SATRANÇ TAKIMI elde etti. Tüm takımları tebrik ederiz ve Türkiye Takımlar Şampiyonasında başarılar dileriz.
YILDIZLAR KATEGORİSİ SONUÇLARI    KÜÇÜKLER TAKIM KATEGORİSİ SONUÇLARI 

Devamını oku...

2017 YALOVA "KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR TAKIM TURNUVASI" 7-9 NİSAN'DA


2
017 Türkiye Yıldızlar ve Küçükler Takım Yarışmaları için YALOVA ilimizde 07-08-09 Nisan 2017 tarihlerinde "Yalova Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası" YALOVA ÖZDİLEK AVM'de gerçekleştirilecek. 

Küçükler Kategorisi Takım İsviçre Sistemi 7 Tur, Yıldızlar Kategorisi Takım Berger Sistem 7 Tur olarak planlanan yarışmamızın ilk turu 07 Nisan Cuma saat 19.00'da  başlayacaktır.

YARIŞMA PROGRAMI        KÜÇÜKLER TAKIM LİSTE       YILDIZLAR TAKIM LİSTE

OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİNDE DÖRDÜNCÜ OLAN ŞEHİT BECARETTİN ÖZGÜR ORTAOKULU TÜRKİYE FİNALİNE KALDI

Düzcede gerçekleştirilen Okul sporları bölge yarışmaları sonunda dördüncü olan okulumuz Şehir Beçarettin Özgür Ortaokulu Mayıs ayının ilk haftasında Nevşehirde yapılacak Türkiye finallerinde ilimizi temsil etme hakkını elde etti.Okulumuzu başarılarından dolayı tebrik eder Türkiye finallerinde başarılar dileriz.