banner isbank

Satranç Haberleri

1.KADEME ANTRENÖRLÜK SEMİNERİ 21 KASIM CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR

BİRİNCİ KADEME ANTRENÖRLÜK SEMİNERİ 21 KASIM 2014  CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR. TÜM KURSİYERLERİN 21 KASIM CUMA GÜNÜ 90.YIL KAPALI SPOR SALONUNDA SATRANÇ TURNUVASI ODASINDA   SAAT 17.30 DA HAZIR OLMALARI GEREKMEKTEDİR. KATILIMCILARIN EVRAKLARINI DA EKSİKSİZ OLARAK DA YANLARINDA GETİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Prof. Dr. ULUĞ NUTKU YU KAYBETTİK

1988-1989 Yıllarında Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığı yapmış, Türkiye'nin en önemli felsefecilerinden biri olan Prof. Dr. Uluğ Nutku'yu kaybettik. Değerli Hocamıza Allah'tan Rahmet, kederli Ailesine, Sevenlerine ve Satranç Ailemize Başsağlığı dileriz.
                              YALOVA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ  

ATA'mızı Saygıyla,Özlemle Anıyoruz

Aramızdan ayrılışının 76.yılında Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü saygıyla,özlemle anıyoruz.

2014-2015 FAALİYET PROĞRAMI

 
    YALOVA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ 2014-2015 sezonu faaliyet proğramımızı ekteki

dosyadan inceleyebilirsiniz.

faaliyet_program.docx

ÖDÜLLÜ CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

 Yalova Satranç İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 2014-2015 sezonunun ilk faaliyeti olan YALOVA CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 31 Ekim 1-2 Kasım 2014 tarihleri arasında 90.YIL KAPALI SPOR SALONUNDA bulunan Satranç Turnuva Salonunda yapılacaktır.Turnuvanın ödül sponsoru son iki sezonda olduğu gibi bu yılda ÖNDER DERSHANESİ.4 kategoride yapılacak turnuvanın üç kategorisine ÖNDER DERSHANESİ tarafından  Öğretim bursu verilecektir.Kategorilerinde ilk 3 dereceye giren birincilere yüzde 100 ikincilere yüzde 75 ve üçüncelere yüzde 50 Öğretim bursunun yanında ayrıca turnuvayı tamamlayan tüm sporculara ÖNDER DERSHANESİ tarafından 2014-2015 eğitim öğretim dönemi için de yüzde yirmi indirim ödülü verilecektir.Ayrıca kategorilerinde ilk üç dereceye giren tüm sporculara madalya verilecektir.Turnuvaya kayıt yaptıracak sporcuların turnuva yönergesini dikkatle incelemeleri gerekmektedir.Turnuva kayıtları sayfamızın turnuva kayıt bölümünden on line olarak yapılmakta olup başka hiç bir şekilde kayıt kabul edilmeyecektir.
NOT: 10 YAŞ KATEGORİSİNDE KONTENJAN DOLDUĞUNDAN DOLAYI BU KATEGORİNİN ONLİNE KAYDI KAPATILMIŞTIR.
cumhuriyet_turnuvas_2014_ynerge.doc