banner isbank

Satranç Haberleri

ÇİFTLİKKÖY OKULLARARASI BİREYSEL TAKIM TURNUVASINDA DERECEYE GİREN OKULLARA KUPALARI VE ÖDÜLLERİ VERİLDİ


Çiftlikköy Özdilek Avm'de yapılan ÇİFTLİKKÖY OKULLAR ARASI SATRANÇ TURNUVASINDA dereceye giren okulların kupaları törenle verildi.Dereceye giren okullara kupaları verilirken, ayrıca turnuvaya katılan tüm okullara satranç sınıflarının oluşturulması için satranç takımları Özdilek tarafından hediye edildi.Yalova Satranç İl Temsilciliği olarak Özdilek Avm'ye Satranç Sporuna verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

2.GELENEKSEL YALOVA KADINLAR TAKIM SATRANÇ TURNUVASI

 2017 senesinde birincisi yapılan YALOVA KADINLAR TAKIM SATRANÇ TURNUVASI'nın ikincisi özel turnuva statüsünde  02-03 Haziran 2018 tarihlerinde 90.YIL SPOR SALON'unda yapılacaktır. Katılım tüm illere açık olup 2000-2011 doğumlu Kadın sporcuların oluşturacağı dört kişilik takımlar, en fazla 2 yedek sporcu olmak üzere 6 sporcudan oluşturulabilecektir. Turnuvaya katılmak isteyen takımlar ekte sunulan başvuru formunu yönergede belirtilen tarihler içinde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail veya Turnuva direktörü Erkan Şat'a(05338192769) elden ulaştıracaklardır. Turnuvada ilk dört dereceye giren takımlara kupa, sporcularına ise madalya verilecektir.

TURNUVA YÖNERGESİ

BAŞVURU FORMU

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası 2018


Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası 7 farklı  ilden gelen 168 sporcunun katılımı ile 90.Yıl Spor Salonunda yapıldı.Turnuva 'da dereceye giren sporculara ödüllerini İl Temsilcisi Erkan Şat,Turnuva Gözlemcisi Ulusal Hakem Recep Karaç ve Başhakem Ulusal Hakem Adnan Akalın verdiler.
2010-2011 DOĞUMLU SPORCULAR

2008-2009 Doğumlu Sporcular


2006-2007 Doğumlu Sporcular


2000-2005 Doğumlu Sporcular

YILDIZLAR,KÜÇÜKLER VE KADINLAR TAKIM MAÇLARI SONA ERDİ


2017-2018 etkinlik dönemi YILDIZLAR,KÜÇÜKLER ve KADINLAR TAKIM müsabakaları 07-08 Nisan ve 12 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılan müsabakalarla sona erdi.
Sıralamalarda 
YILDIZLAR KATEGORİSİNDE                 KÜÇÜKLER KATEGORİSİ               KADINLAR KATEGORİSİ
1.YALOVA BELEDİYESPOR                  1.ALTINKALE SATRANÇ S.K         1.ALTINKALE SATRANÇ S.K
2.BEYAZ FİL SATRANÇ S.K                 2.BEYAZ FİL SATRANÇ  S.K         2.BEYAZ FİL  SATRANÇ S.K 
3.ACARSPOR                                    3.ALTINOVA BELEDİYESPOR
  Dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları turnuva başhakemi RECEP KARAÇ ile turnuvada görev yapan hakemler tarafınan takdim edildi.Çorumda yapılacak Yıldızlar,Küçükler ve Kadınlar Takım müsabakalarında tüm takımlarımıza başarılar dileriz.
 

Devamını oku...