banner isbank

Satranç Haberleri

ÖDÜLLÜ ULUSAL ALTINOVA SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ HAKKINDA

27 Mayıs 2016  Cuma günü başlayacak Altınova Belediyesi Satranç Turnuvasının C kategorisi Yedek listesine kayıt yapmış tüm sporcular asıl listeye alınmışlardır.( Bize gelemeyeceğini belirten sporcular listelerden silinmiştir).
 Tüm sporcuların buna göre  yönergede belirtilen kayıt kontrol saatinde hazır bulunmaları önemle duyurulur. 

ÖDÜLLÜ ALTINOVA ULUSAL SATRANÇ TURNUVASI

ÖDÜLLÜ ULUSAL ALTINOVA SATRANÇ TURNUVASI 27 Mayıs 2016 tarihinde başlıyor.Turnuva  ALTINOVA ÇAVUŞÇİFTLİĞİNDE bulunan ALTINOVA SPOR SALONUNDA yapılacaktır.
 TURNUVA YERİ :  DEVLET YOLU ALTI CADDESİ  ÇAVUŞÇİFTLİĞİ KOYU NO:30  ALTINOVA  
        ALTINOVA BELEDİYESİ TARAFINDAN TURNUVA ALANINA SERVİSLER KALDIRILACAKTIR.
 SERVİSLERİN KALKIŞ YERİ VE KALKIŞ SAATLERİ ŞÖYLE:

  27 MAYIS 2016  SAAT:16:30  YALOVA GENÇLİK HİMZELERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ÖNÜNDEN
  27 MAYIS 2016  SAAT  16:30 ÇİFTLİKKÖY ÖZDİLEK KARŞISINDA BULUNAN 
YALOVA -İZMİT KARAYOLU ÜZERİNDE ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNİN ÖNÜNDEKİ OTOBÜS DURAĞI


28 VE 29 MAYIS 2016 TARİHLERİNDE AYNI NOKTALARDAN SERVİSLERİN KALKIŞ SAATİ SAAT  09:00'dır.

   Tüm turların bitiminde Spor salonu önünden aynı noktalara dönüş yolunda da sevis olacaktır.
   

ÇİFTLİKKÖYDE OKULLAR ARASI ÖDÜLLÜ BİREYSEL SATRANÇ TURNUVASI

Çiftlikköy de 02-03 Haziran 2016 tarihleri arasında Özdilek de Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Yalova Satranç İl Temsilciliği,Çiftlikköy Satranç İlçe Temsilciliği ,Çiftlikköyİlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü ve Özdilekortaklaşa organizasyonunda 35 dakika 30 saniye eklemeli tempoda 6 tur üzerinden oynanacak  ödüllü satranç turnuvası yapılacaktır.Katılım sadece Çiftlikköy ilçemizde Öğretim gören okullara açık olup her ilk,ortaokul ve Lise  kendi seçtiği 8 sporcunun  ismini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirecektir. Turnuva İlkokul,Ortaokul,Liseler olmak üzere 3 ayrı kategoride yapılacak olup her kategorinin birincilerine Özdilek tarafından 250 , ikincilerine 200 ve üçüncülerine 150 liralık hediye çeki verilecektir.Ayrıca 4-10 arasında derece yapan sporcularda madalya verilecektir.Turnuvanın yeri  ÖZDİLEK alişveriş merkezi olup tüm sporcuların ekteki yönergeyi dikkatle inecelemeleri gerekmektedir.
iftlikky_meb-son.doc 

TÜRKİYE KÜÇÜKLER TAKIM MÜSABAKALARINDA MASA DERECESİNDE TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

17-22 Mayıs 2016 tarihlerinde Antalya Manavgatta yapılan Küçükler ve Yıldızlar Takım müsabakalarında Yalova Belediyespor Satranç Takımında mücadele eden Barış Şat  oynadığı 7 maçta 5 galibiyet 2 beraberlik alarak % 85.71 ile 4 . masada üçüncü olarak ilimize bronz madalya kazandırmıştır.Yalova Satranç İl Temsilciliği olarak sporcumuzu tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

TÜRKİYE YILDIZLAR TAKIM MÜSABAKALARINDA YALOVA BELEDİYESPOR YILDIZ TAKIMI TÜRKİYE ALTINCISI

17-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya Manavgatta yapılan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar takım müsabakalarında ilimiz Yıldızlarda 2 ve Küçükler kategorsinde 2 takım ile mücadele etti.5 gün süren maçlar sonunda Yıldızlar kategorisinde Yalova Belediyespor ligi beşinci ile aynı puanda altıncı olarak bitirdi.Diğer Yıldız takımımız Çiftlikköy Belediye Altınkale Satranç takımı 18 ci olurken küçüklerde Yalova Belediyespor 13.  Sultaniye Stars satranç takımı ise 32 ci olarak ligi tamamladılar.İlimizi temsil eden tüm takımlara fedakarlıklarından ve mücadelelerinden dolayı Yalova Satranç İl Temsilciliği olarak teşekkür ederiz

Devamını oku...