banner isbank

Satranç Haberleri

CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 29-30 EKİM'DE YAPILACAK

2016-2017 Etkinlik takvimimize Cumhuriyet Bayramı Satranç turnuvası ile 29 Ekim tarihinde başlıyoruz.Cumhuriyet Bayramı Satranç turnuvası 29-30 Ekim 2016 tarihlerinde 90.Yıl kapalı spor salonunda yapılacak.Turnuva Açık kategoride yapılacak olup 128 kişi ile sınırlandırılmıştır.Turnuva kayıtları 21 Ekim Cuma günü saat 22:00 da açılacaktır.Kontenjan dolduğunda turnuva kayıtları otomatik olarak kapanacaktır.Turnuva 7 tur İsviçre sistemi 35 dakika 30 saniye eklemeli tempoda 7 tur üzerinden yapılacaktır.(TURNUVA KAYITLARI YALOVA TSF WEB SAYFAMIZIN TURNUVA KAYIT BÖLÜMÜNDEN YAPILACAKTIR.)

TURNUVA YÖNERGESİ

HAKEM TOPLANTISI

 18 Ekim(Salı) 2016 tarihinde saat 20.30 da Yalova Belediyespor Satranç Eğitim Merkezinde İl hakem kurulu toplantısı düzenlenecektir.2016-2017 etkinlik döneminde faai hakem olarak görev alacak tüm hakemlerin toplantıya katılması gerekmektedir.

YILLIK FAALİYET PROĞRAMI İÇİN İL YÖNETİMİMİZ VE SATRANÇ SPOR KULÜPLERİ TEMSİLCİLERİ TOPLANDI

İl tertip kurulu üyeleri,İlçe Satranç temsilcileri,İl hakem kurulu üyeleri ve Yalova Gençlik Merkezi Spor Kulübü yetkilisi,Yalova Belediyespor Satranç branşı yetkilisi ile Altınkale Satranç Spor Kulübü yetkilisinin  bir araya geldiği toplantıda  2016-2017 etkinlik döneminde yapılması planan turnuvaların tarihi konusunda ve ilçelerde yapılması planlanan turnuvalar konusunda görüşler karşılıklı alınıp 2016-2017 etkinlik faaliyet döneminin proğramı yapıldı.
  Yeni dönemin tüm satranç camiamıza hayırlı olmasını dileriz.
                   YALOVA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ 

YALOVA SATRANÇ HAKEMLERİNE ÖNEMLE DUYURULUR

1. Türkiye Satranç Federasyonumuzdan lisanslı YALOVA'da faal görev yapan, turnuva ve yarışmalarda görev almak isteyen satranç hakemlerimizin vizelerini yenilemeleri ve aşağıda  ekte sunulan "hakem bilgi formunu"  doldurarak, 30 Eylül 2016 tarihine kadar Temsilciliğimizin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atmaları   gerekmektedir.
  Ayrıca t öğretmen ve memur olan hakemlerimizin çalıştıkları kurumdan görev belgesini alıp  30 Eylül 2016 tarihine kadar Gençlik Hzimetleri ve Spor İl Müdürlüğü spor servisine teslim etmeleri gerekmektedir. 
      Hakem_bilgi_formu.xls 

İL TERTİP KURULU VE İL HAKEM KURULU TOPLANTISI

 02 EKİM 2016  PAZAR günü  saat 14.30 da  GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ yanında bulunan Eski Spor Salonunun yanında olan YALOVA BELEDİYESİ MASA TENİSİ SALONUNDA BULUNAN YALOVA BELEDİYESPOR SATRANÇ MERKEZİNDE İL DÜZENLEME KURULU ve İL HAKEM KURULU toplantıları yapılacaktır.
       Toplantıya tüm kurul üyelerinin  yanısıra İlçe Temsilcileri de katılacaktır.İlçe temsilcilerimiz 2016-2017 etkinlik döneminde ilçelerinde düzenlemek istedikleri turnuvaların alt yapısını hazırlayıp gelmeleri gerekmektedir. Toplantıda 2016-2017 etkinlik dönemi il ve ilçe faaliyetlerinin ana şablonu oluşturulacaktır.
                                                                              YALOVA SATRANÇ İL                                                                                                  TEMSİLCİLİĞİ